Vi hjälper dig

Säkerhetstjänst i Värmland har lokal närvaro i Värmland och Dalsland. Du kan känna dig trygg med att vi finns nära dig och kan hjälpa till direkt om något händer.

Du tjänar på att vara en aktiv kund. Häng med i utvecklingen av nya smarta larmprodukter, använd appens alla möjligheter och få ut mer av ditt Verisure larm. Har du frågor ringer du 054-21 94 00 eller skickar ett mail till info@sakerhetstjanst.com.

Våra medarbetare

Administration

Poul Reumert
Administratör / Servicebokare
+46 767-976 800
poul.reumert@verisurepartner.se

Mariana Hjorth
Administratör
Besök/Servicebokare
mariana.hjorth@verisurepartner.se

Christer Rhöse
Ägare
+46 705-339 991
christer.rhose@verisurepartner.se

Thomas Mellroth
Ägare
+46 703-538 280
thomas.mellroth@verisurepartner.se

Installation

Viktor Hultman
Teknikledare
+46 730-864 500
viktor.hultman@verisurepartner.se

Kamran Ghassali
Teknikledare
+46 703-537 822
kamran.ghassali@verisurepartner.se

Mikael Johansson
Teknikledare
+46 706-174 029

Albin Åstebro
Tekniker
+46 706-174 128

Simon Hansson Böe
Installatör
+46 730-827 200
simon.hansson-boe@verisurepartner.se

Mikael Bjurteg
Installatör
+46 768-023 700
mikael.bjurteg@verisurepartner.se

Anton Rhöse
Installatör
+46 706-744 992
anton.rhose@verisurepartner.se

Mats Brus
Installatör
+46 703-538 382
mats.brus@verisurepartner.se

Säljavdelning

Jimmy Kristiansson
Säljare
+46 730-896 335
jimmy.kristiansson@verisurepartner.se

Maria Gardell
Säljledare
+46 707-174 204

Göran Reuter
Säljare
+46 735-316 759
goran.reuter@verisurepartner.se

Kristina Sanden
Säljare
+46 730-436 160
kristina.sanden@verisurepartner.se

Per Edlund
Säljare
+46 703-127 430
per.edlund@verisurepartner.se

Amir Aljaber
Säljare
+46 767-043 497

Stefan Jansson
Säljare
+46 703-305 618

Sandra Mellroth
Säljare
+46 732-631 734

Besöksbokning

Magnus Höijer
Besöksbokare
magnus.hoijer@verisurepartner.se

Jerker Arthursson
Besöksbokare
jerker.arthursson@verisurepartner.se

Kontakta oss

Telefon: 054-21 94 00
Mail: info@sakerhetstjanst.com
Adress: Lambergsgatan 36, 652 21 Karlstad