Vi hjälper dig

Säkerhetstjänst i Värmland har lokal närvaro i Värmland och Dalsland. Du kan känna dig trygg med att vi finns nära dig och kan hjälpa till direkt om något händer.

Du tjänar på att vara en aktiv kund. Häng med i utvecklingen av nya smarta larmprodukter, använd appens alla möjligheter och få ut mer av ditt Verisure larm. Har du frågor ringer du 054-21 94 00 eller skickar ett mail till info@sakerhetstjanst.com.

Våra medarbetare

Administration

Christer Rhöse
Ägare
+46 705-339 991
christer.rhose@verisurepartner.se

Thomas Mellroth
Ägare
+46 703-538 280
thomas.mellroth@verisurepartner.se

Installation

Kamran Ghassali
Teknikledare
+46 703-537 822
kamran.ghassali@verisurepartner.se

Mikael Johansson
Teknikledare
+46 706-174 029

Simon Hansson Böe
Installatör
+46 730-827 200
simon.hansson-boe@verisurepartner.se

Mats Brus
Installatör
+46 703-538 382
mats.brus@verisurepartner.se

Anton Rhöse
Installatör
+46 706-744 992
anton.rhose@verisurepartner.se

Mikael Bjurteg
Installatör
+46 768-023 700
mikael.bjurteg@verisurepartner.se

Säljavdelning

Jimmy Kristiansson
Säljare
+46 730-896 335
jimmy.kristiansson@verisurepartner.se

Maria Gardell
Säljledare
+46 707-174 204
maria.gardell@verisurepartner.se

Kristina Sanden
Säljare
+46 730-436 160
kristina.sanden@verisurepartner.se

Amir Aljaber
Säljare
+46 767-043 497

Jacob Linusson
Säljare
jacob.linusson@verisurepartner.se

Filip Hovbjer
Säljare
filip.hovbjer@verisurepartner.se

Jeanette Lundin
+46 707-174 588
jeanette.Lundin@verisurepartner.se

Kontakta oss

Telefon: 054-21 94 00
Mail: info@sakerhetstjanst.com
Adress: Lambergsgatan 36, 652 21 Karlstad